PROJEKTIL spol. s r.o.

Loading

img not found!

Puškohľady Zeiss

Puškohľady Zeiss

Carl Zeiss AG je nemecká firma, založená optikom Carlom Zeissom, vedúca medzinárodné skupiny spoločností v obore optiky a opto-elektroniky s celosvetovou pôsobnosťou so sídlom v Oberkochene. Spoločnosť sa zaoberá vývojom optických prístrojov v oboroch vedy, medicíny, starostlivosti o zrak, meteorológii, kinematografii a poľovníctva.

Puškohľady a ďalekohľady od tejto firmy patria k absolútnym svetovým špičkám čo sa týka kvality, spracovania, ostrosti, čistoty a jasu pozorovaného obrazu. Sú vhodné na použitie pri rôznych typoch lovu, dbajú na osobné potreby jednotlivca s ohľadom na hmotnosť, priblíženie, zorné pole a manipuláciu s prístrojom.

Optický výkon, vynikajúca ergonómia, robustná konštrukcia a neustále inovácie, ktorými sa hranice technicky možného neustále rozširujú, robia z puškohľadov ZEISS skutočné legendy a vynikajúcich spoločníkov pri love a ich všetky vymoženosti určite oceníte aj vy.

Naša firma Vám ich preto ponúka vo viacerých modeloch, o ktorých je podrobnejšie rozpísaný tento článok. V prípade záujmu o puškohľady ZEISS nás neváhajte kontaktovať. Ďalekohľadom sa budeme venovať podrobnejšie v článku, ktorý pre vás pripravujeme.

ZEISS Victory V8, Conquest V6 a Conquest V4 sú vhodné na spoločné poľovačky, sledovanie (stopovanie), posedy, strednú vzdialenosť a lov v horách, veľkú vzdialenosť
ZEISS LRP S5 a LRP S3 sú vhodné na presnú streľbu, súťažnú streľbu na terč, streľbu na veľké vzdialenosti, lov zveri na veľkú vzdialenosť

  • Extra veľký očný box pre rýchle mierenie

Zažite rýchle zacielenie na objekt. Umožní vám to extra veľký očný box s maximálnym priemerom zorného poľa, pri ktorom vám neunikne žiaden detail. Rýchlosť a presnosť mierenia je rozhodujúci atribút zabezpečenia vyššej miery úspešnosti v dynamických loveckých situáciách.

  • 1.1 Zväčšenie

Zväčšenie 1,1 zodpovedá prirodzenému ľudskému videniu. Lovec tak môže mať pri mierení obe oči otvorené, čo mu umožňuje lepšie periférne videnie a možnosť rýchlejšie zareagovať pri nečakanej situácii.

  • Najlepšia osvetlená bodka na svete

Tajomstvom presnosti puškohľadov ZEISS je ich ultrajemný osvetlený bod a extrémne nízke pokrytie cieľa. S iba zlomkom hrúbky ľudského vlasu poskytuje systém optických vlákien najjemnejší osvetlený bod na svete – 3,3-milimetrové pokrytie cieľa na 100 metrov je úchvatný výsledok (V8 & V6 @20x). Čistá presnosť pre najmenšie ciele a najväčšie vzdialenosti.

  • Brilantná kvalita obrazu

Koncept Ultra-FL obsahuje niekoľko prvkov z fluoridového skla SCHOTT pre absolútnu vernosť farieb, jas a čistotu. Zabezpečí vám najjemnejšie rozlíšenie detailov aj v tých najdrsnejších podmienkach a najnáročnejšom prostredí. 

  • Povlak ZEISS T*

Povrchová úprava ZEISS T* je zárukou brilantného, ​​vysoko kontrastného obrazu, ktorý zažijete predovšetkým v nepriaznivých svetelných podmienkach a za šera. Za tým však nie je žiadny konkrétny vzorec na vytváranie vrstiev. Namiesto toho ide o technológiu, ktorá sa neustále upravuje, aby vyhovovala novým skleneným materiálom a požiadavkám, ktoré sa líšia v závislosti od jednotlivých šošoviek.

  • Jasný výhľad, bez ohľadu na počasie

Vo svete prírody je vždy možné vidieť vzrušujúce veci – dokonca aj vo vlhkom počasí. To je dôvod, prečo spoločnosť ZEISS vyvinula LotuTec®, povlak na šošovky ďalekohľadov a puškohľadov, ktorý umožňuje jasný a ničím nerušený výhľad za všetkých poveternostných podmienok.

  • Stabilný a odolný voči nárazom pri použití ​​’clip-on‘ nadstavcov

So štandardným ‚Clip-On‘ nástavcom je možné ľubovoľný puškohľad ZEISS prispôsobiť na použitie ako nočné videnie alebo termovízne zariadenie. Nástavec sa montuje pomocou prstencového adaptéra, ktorý obklopuje oblasť šošovky hlavného tubusu puškohľadu. Puškohľady ZEISS ponúkajú dokonalú kombináciu vonkajšieho priemeru a hrúbky steny pre veľmi stabilné uchytenie. Každý objektív ZEISS prechádza rozsiahlym testovaním v našom internom laboratóriu a v teréne, aby sa zabezpečila jeho odolnosť a vhodnosť na každodenné použitie. ZEISS V8, ZEISS Victory HT, ZEISS Conquest V6 a ZEISS Conquest V4 sú všetky ideálne vhodné na použitie s „clip-on“ nadstavcami.

  • Multifunkčné tlačidlo

Multifunkčné tlačidlo na ovládanie osvetlenia je najpokročilejší systém osvetlenia zámerného kríža na trhu. Dá sa rýchlo, potichu a intuitívne ovládať aj v rukaviciach. Osvetlenie sa automaticky deaktivuje, akonáhle odložíte zbraň. Reaktivuje sa hneď, ako zamierite, čo je funkcia, ktorá šetrí čas a energiu – a zaisťuje okamžité a dokonalé riešenie mierenia za akýchkoľvek svetelných podmienok.

  • Najuniverzálnejší puškohľad Victory V8

Kombinácia maximálneho rozsahu priblíženia, najjasnejšej optiky a jednouchého použitia robí z ZEISS Victory V8 dokonalý všestranný puškohľad pre všetky vzdialenosti a situácie – či už idete na poľovačku, stopovanie, posed alebo strieľate na dlhé vzdialenosti. Bez ohľadu na váš lovecký počin, ZEISS V8 – najlepší puškohľad spoločnosti so super priblížením – umožňuje rýchle reakcie a maximálnu flexibilitu. Je navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálny poľovnícky úspech.

Rozdelenie puškoľadov Zeiss:

Zeiss Victory V8

Z rady ZEISS Victory V8 sú v ponuke 4 modely

Zeiss Conquest V6

Z rady ZEISS Conquest V6 sú v ponuke 5 modely

ZEISS Conquest V4

Z rady ZEISS Conquest V4 sú v ponuke 5 modely

Zeiss Victory HT

Z rady ZEISS Victory HT sú v ponuke 2 modely

ZEISS LRP S5

Z rady ZEISS LRP S5 sú v ponuke 2 modely

ZEISS LRP S3

Z rady ZEISS LRP S3 sú v ponuke 2 modely

Zámerné kríže puškohľadov ZEISS:

Zámerný kríž 54 (pre radu ZEISS Victory V8)
Zámerný kríž 60 (pre radu ZEISS Victory V8, Conquest V6, Conquest V4, Victory HT)
Zámerný kríž ZF-MRi | Zámerný kríž 16 (pre radu ZEISS LRP S5, LRP S3)
Zámerný kríž ZF-MOAi | Zámerný kríž 17 (pre radu ZEISS LRP S5, LRP S3)
ZMOA-4 | Zámerný kríž 95 (pre radu ZEISS Conquest V6)

Zdroj informácii: zo stránky výrobcu www.zeiss.com

Naša pracovná doba

Nájdete nás na adresse

contact

Máte nejaké otázky?