PROJEKTIL spol. s r.o.

Loading

img not found!

O nás 1

Firma PROJEKTIL je malá rodinná firma, ktorú vedie už druhá generácia rodiny Norkovej. Zameriavame sa hlavne na predaj poľovníckych potrieb, strelných zbraní, streliva so širokým výberom rôznych kalibrov a značiek, nožov, puškohľadov, ďalekohľadov a rôzneho iného príslušenstva. Ponúkame aj servis (opravu) zbraní, rôzne úpravy, ako sú povrchová úprava, znehodnocovanie, úprava pažby, prispôsobenie montáže a optiky a mnoho iného. Od svojho začiatku prešla naša spoločnosť dlhú púť. Ukážeme Vám zopár bodov vývoja.

História:

  • 1996 – podnikateľ Ladislav Norko založil živnosť ,,Ladislav Norko – PROJEKTIL,, s ktorou podnikal s poľovníckymi potrebami. Predaj a servis vzduchoviek. Prevádzka sa nachádzala na Slovenskej ulici v Prešove.
  • 1997 – bola získaná koncesná licencia na nákup a predaj, vývoj, výrobu, opravy, úpravy, znehodnocovanie zbrani a taktiež na nákup, predaj, vývoj a výrobu streliva a iné činnosti. Prevádzka sa presťahovala na ulicu Svätoplukova 8 v Prešove.
  • 2002 – vznik firmy PROJEKTIL spol. s r.o. založil ju Ladislav Norko a jeho spoločník Ing. Miloš Orban.
  • 2006 – výročie 10 rokov od vzniku PROJEKTIL
  • 2008 – opustil firmu spoločník Ing. Miloš Orban, na jeho miesto prišla Juliana Norková. Firma sa presťahovala z mesta do vlastných priestorov na adresu Boženy Němcovej 21 v Prešove, kde sídli dodnes. Predajné miesto bolo na začiatku na chodbe v malých a stiesnených priestoroch, neskôr sa pristavali ďalšie miestnosti ,kde boli presťahované dielne a na ich mieste dielne je teraz predajňa.
  • 2016 – výročie 20 rokov od vzniku PROJEKTIL
  • 2022 – firmu preberá druhá generácia, Ladislav Norko mladší.

Fotogaléria:

Naša pracovná doba

Nájdete nás na adresse

contact

Máte nejaké otázky?